Desert Operations

Desert Operations

Desert Operations pozwoli ci zostać głową państwa i sprawdzić się w roli wojennego stratega. Wkrocz w świat politycznych intryg i przekonaj się sam, jak to jest dowodzić krajem.

W Desert Operations grę zaczynamy jako władca małego kraju, który niewiele znaczy na arenie międzynarodowej. Naszym celem jest to zmienić, a tylko od nas zależy w jaki sposób to zrobimy. Jedną z dróg jest rozbudowa siły militarnej i agresywna polityka oraz wykorzystanie wojska do uzyskania przewagi nad przeciwnikami. Desert Operations oferuje jednak również subtelniejsze drogi rozwoju państwa. Możemy zakładać sojusze i zyskiwać pozycję dzięki dyplomacji albo zająć się handlem.

Desert Operations w przeciwieństwie do wielu innych przeglądarkowych gier strategicznych nie przenosi nas do wymyślonego świata fantasy, a jego akcja dzieje się współcześnie. Emocje w rozgrywce są zatem prawdziwe jak nigdzie indziej. Aktywna społeczność graczy gwarantuje, że nie będziesz się nudzić: inni gracze stale czyhają na twój błąd, ale jeśli zawrzesz sojusz - staną po twojej stronie w przypadku zagrożenia.

Gra jest darmowa, dostępna w oknie przeglądarki bez konieczności instalacji. Dzięki temu możemy bawić się w dowolnym miejscu, na dowolnym komputerze. Czy masz umiejętności godne najlepszego stratega? Przekonaj się o tym już dziś grając w Desert Operations.

WWW Graj teraz w Desert Operations

Powrót